Vitalizma Kozmetik İle Yararlı Yağlar

Vitalizma Kozmetik İle Yararlı Yağlar

Cilt bakım yağları, cildi güçlendirerek yeniden yapılandıran ve cildin nem dengesini geri kazandıran ürünlerdir. Yapıları gereği yoğun ve doğal içeriğe sahiptirler. Vitalizma Kozmetik tarafından üretilen ve yararlı yağlar serisi olarak isimlendirilen cilt bakım yağlarının içerisinde yüksek miktarda antioksidan bulunur. 

Vitalizma ailesi üyelerinden olan yararlı yağların cilt üzerindeki etkisi birçok nemlendirici ürüne göre çok daha yüksektir. Vitalizma cilt bakım yağları arasında tüm cilt tipleri için uygun yağlar bulunur. Cilt bakım yağları, cildi nemlendirirken aynı zamanda cildi çevresel faktörlere karşı da korurlar. Doğal içeriğe sahip olan cilt bakım yağları cildi güzelleştirmenin yanı sıra besleyici özelliğe sahip ürünlerdir. Vitalizma yararlı sağlar serisi, cilde esneklik, parlaklık ve antiaging etkileri ile gençlik kazandırırken aynı zamanda sahip olduğu aromatik kokular ile tenin olduğundan daha hoş kokmasını sağlar.

Vitalizma’nın yararlı yağlar ailesi içerisinde yer alan doğal yağlar, kuru ciltler, hassas ciltler, kuruya yatkın ciltler, mat ciltler ve donuk bir görünüme sahip ciltler için uygun olarak üretilirler. Oldukça güçlü ve yenileyici etkiye sahip olan bu yağların karakteristik özellikleri içeriğine ve kullanılan etken bitkinin özüne göre değişir. Bazı yağlar antiaging etkiye sahip iken bazı yağlar ise nem dengeleyici özelliğe sahip olarak üretiliyor. Bunun yanı sıra Vitalizma yararlı yağlar serisinin en önemli özelliği her yaş grubu için kullanıma uygun olmasıdır. Vitalizma yararlı yağlar serisi içerisinde; Vitalizma Avokado Yağı, Vitalizma Çörek Otu Yağı, Vitalizma İncir Çekirdeği Yağı ve Vitalizma Kudret Narı Yağı çeşitleri yer alır.

Vitalizma Avokado Yağı: Vitalizma Avokado yağı cilt hasarlarını ve kırışıklıkları engelleme konusunda en başarılı bitkisel yağdır. İçerisinde bulunan A,C, ve E vitaminleri sayesinde cildi beslerken gerekli olan nem dengesini de sağlar. Yapısı nedeniyle, uygulandığı bölgede yağlı bir tabaka oluşturmaz ve hızlı bir emilim gösterir. Hızlı emilme özelliği sayesinde birçok bitkisel yağın neden olduğu gibi akne oluşumu problemine neden olmaz. Vitalizma Avokado Yağı, koruyucu özelliğe sahip bir yağdır. Cildi UV ışınlarından koruyarak güneşin cilde zarar vermesinin önüne geçer. Ayrıca Vitalizma Avokado Yağı, solgun bir cilde sahip olan kişiler için doğal bir çözümdür. Avokado yağı, içeriğindeki mineraller sayesinde cilde parlaklık verir. Aynı zamanda ciltteki renk uyumsuzluğunu da dengeleyerek bebeksi bir görünüm sağlar.

Vitalizma Çörek Otu Yağı: Vitalizma Çörek Otu Yağı, içerisinde çok miktarda protein ve su molekülleri barındırır. Su ve protein bazlı yapısı sayesinde cildin kurumasını önleyerek, gün boyunca nemli bir cilde sahip olmayı sağlar. Parlak ve canlı bir cilt görüntüsü sağlayan Vitalizma Çörek Otu Yağı, akne ve sivilce oluşumunu önlerken aynı zamanda yara iyileşmesi, sedef ve dermatit gibi deri problemlerinin hızlıca iyileşmesini sağlar.

Vitalizma İncir Çekirdeği Yağı: Vitalizma İncir Çekirdeği Yağı, Vitalizma yararlı yağlar serisinin en önemli yağlarından biridir. Mucizevi formülü sayesinde hücre yenilenmesini tetikler ve serbest radikallere karşı cildi korur. İncir çekirdeği yağı, cildi nemlendirmeye ve canlandırmaya yarar. Erken yaşlanmayı önlerken cildi sıkılaştıran Vitalizma İncir Çekirdeği Yağı, aynı zamanda gözaltı şişliklerini azaltır ve koyu halkalarının görüntüsünü azaltır. Diğer cilt problemlerinde de etkili sonuçlar gösteren Vitalizma İncir Çekirdeği Yağı, yüzdeki sivilce, akne, uçuk ve siyah nokta gibi sorunların iyileşmesini hızlandırarak yeniden oluşmasını engeller.

Vitalizma Kudret Narı Yağı: Yara iyileştirme özelliğine sahip olan kudret narı yağı Vitalizma tarafından geliştirilen özel formu ile ciltte oluşan hasarların giderilmesine yardımcı oluyor. Vitalizma Kudret Narı Yağı, ciltte meydana gelen; egzama, sedef gibi sorunlarda, yanıklarda, vajinal yaralarda ve diğer vücut yaralarında etkili sonuçlar verir. 

Bu gönderiyi paylaş


Bu ürünü sepete eklediniz:

Whatsapp Sipariş
Mesajı Gönder